Kur'an-ı Kerimden Ayetler

 MAKALELER 

DECCAL VE YECÜC MECÜC İLİŞKİSİ

 

Sizlere, bu anlatacaklarımın üzerini “Komplo Teorisi” diyerek örtmeye çalışacaklardır. Yinede yazmak ve sizleri bunlardan haberdar etmek istedim.

 

Deccalin kelimesi bir şeyi örtmek, kötülüğü süslü göstermek manasındaki “decl” kökünden gelen bir sıfattır. Aldatıcı, yalancı, hileci demektir. Çeşitli şeytani yeteneklerle insanları kandıracak bir sistem ve bu sistemi yöneten kişidir.

 

Kur’ân-ı Kerim de Deccal ile ilgili bir ayet yoktur. Ancak sahih hadis kitaplarında Deccal ile ilgili rivayetler vardır. Resulullah Efendimiz (s.a.v.) hadislerinde: “Şüphesiz on alamet zuhur etmedikçe kıyamet kopmayacaktır. Doğuda, batıda ve Arap yarımadasında birer yerin batması, duman, Deccal, Dabbetü’l-arz  Yecüc ve Mecüc, güneşin battığı yerden doğması ve Aden toprağının sonundan (Yemen’den) bir ateş çıkarak insanları haşrolacakları yere sürmesi” buyurmuştur. (Müslim, Fiten, 39, 40, 128, 129; Ebu Davud, Melahim, 12; Tirmizi, Fiten, 21; İbn Mace, Fiten, 25, 28)

 

Deccalin,  dünyayı ele geçirme projesi ve Yecüc ve Mecüclerle ilişkisi geçtiğimiz yüzyılın başlarında başlamıştır. Yecüc ve Mecüclerin teknik yardımı olmadan Deccal asla başarılı olamayacağını düşünerek ve onlara dünyanın bir bölümünü vaad ederek onların teknik yardımını almıştır. Yecüc ve Mecüclerden alınan yardım ise yüksek uzay ve silah teknolojisidir.

 

Deccalin dünyayı tek taraflı gören gözü kurmuş olduğu dünyayı yönetme sistemidir. Deccaliyet sitemini bir vücut olarak düşünürsek bu vücudun başı CFR dir. İngiliz dilinde “C” harfi “K” olarak okunur. Yani CFR Deccaliyetin iki kaşı arasındaki KFR harflerini gizler. Bu örgüt kurulduğu ilk yıllarda Amerika, İngiltere, Fransa ve Almanya bağlantılı idi.

 

CFR, Council on Foreign Relations (Dış İlişkiler Konseyi). Örgüt kuruluşu Birinci Dünya Savaş'ının ardından toplanan Paris Barış Konferansı ile başlar. Konferansa katılan delegeler, 30 Mayıs 1919'da Pariste Hotel Majestic'de uluslararası bir grup kurmak amacıyla toplandılar. Bu toplantıda oluşturulan organizasyona Institute of International Affairs (Uluslararası İlişkiler Enstitüsü) adı verildi. Haziran 1919'daki bir toplantıda birbiriyle yardımlaşmayı amaçlayan ayrı kuruluşlar olarak düzenlenmesine karar verildi. Sonuçta merkezi New York'ta olan ve Amerikan dış politikasıyla ilgilenecek olan Council on Foreign Relations (CFR) kuruldu. Londra'da da Royal Institute of International Affairs (RIIA) oluşturuldu. Bu, aynı zamanda Chatham House olarak da bilinir ve görevi İngiliz hükümetinin dış politikasını belirlemekti. Yan kuruluşu olan The Institute of Pacific Relations (Pasifik İlişkiler Enstitüsü) sadece Uzakdoğu ilişkilerini düzenlemek için kurulmuştu. Enstitünün benzerleri Paris ve Hamburg'ta da oluşturuldu. Hamburg kolu "Institut für Auswartige Politik", Paris kolu da "Centre d'Etudes de Politiques Etrangeres" ismi ile oluşturulmuştur.

 

 

İşte o yıllarda Amerika büyük ekonomik krizler yaşadığı için, Deccal, planlarına Almanya'yı kullanarak ulaşmayı hesap etti. Alman ordusunda bir onbaşı olan Hitler'in rütbesini ve siyasi gücünü yükselterek ve Almanya'yı Hitler'e teslim ederek Dünya Savaşı'na hazırladı. Deccal; Yecüc ve Mecüclerin “Yüksek uzay ve silah” tekniklerini Almanya'da Hitler'in eline verdi. Yecüc ve Mecüc heyeti, bizzat Alman bilim adamlarını eğiterek o dönemin en güçlü silah ve uçan gemilerini ürettiler. Ancak bu yüksek askeri güç Hitler'in aklını başından aldı ve bu güçle dünyaya tek başına sahip olmak istedi.

 

 

Bunun üzerine Deccalin emriyle Almanya ve Hitler yerle bir edilerek mevcut silah ve uzay teknolojisi Almanya'dan Amerika'ya taşındı. Bu yüksek teknolojiyi geliştirip üretmek üzere de Haziran 1958'de NASA kuruldu. NASA Yecüc ve Mecüclerle halen çalışmaya büyük bir gizlilik içinde devam etmektedirler. NASA bu konuda Rusya ile de işbirliği içindedir.

 

 

Bu gelişmelerle birlikte Deccal, çalışmalarına hız vererek dünyaya barış ve özgürlük getirme bahanesi ile faaliyetine başladı. Bu arada Irak, Afganistan, Libya, Tunus, Mısır, Yemen, Cezayir özgürlük adı altında Deccalin egemenliğine girdi. Sudan ve Suriye ise şimdi özgürleştiriliyor. Sırada İran varmış gibi görünse de Deccalin tek gözü Türkiye'yi bölüp özgürleştirmeye yönelmiş vaziyette. İşte Deccalin "cehennemi cennetmiş gibi göstermesi" budur. Özgürlük cennetinde devletler, kaos cehennemine oradan da iç savaş, fakirlik ve açlığa sürükleniyorlar. Deccalin bu oyundaki amacı ise insan nüfusunu ve özellikle de İslam nüfusunu asgariye indirmektir, hatta yok etmektir.

 

Arap ülkelerinde bu yaşananlar 3. Dünya Savaşı'nın başlangıcıdır. Yani 3. Dünya Savaşı başlamıştır. Bu savaş İsrail, İran ve Türkiye'nin dahil olması ile daha da alevlenecektir. Hem de çok yakında...

 

Dikkat ederseniz özgürlük adı altında yok edilmeye başlanan ülkelerin hepsi İslam ülkeleridir. Bu ülkelerin başına getirilen dikdatörleri de zamanında o devletlerin başına getiren de Deccal idi. Yani bu olayların hepsi planlıdır. Bir başka dikkat edeceğiniz konu da hiçbir İslam ülkesinin silah ve uçak üretme özgürlüğünün olmamasıdır. Deccal kendi sistemi içindeki güçleri de Yecüc Mecücün Uzay gemileri ile donatmaktadır. Deccal İslam ülkelerinde öyle sistemli çalışmış ki İslam milletlerinin ne silah gücü var ne de birlik olma istekleri var.

 

Aşağıdaki yazı NASA'nın nasıl gizlilik içinde olduğunu belgeliyor...

 

"NASA Uzaylıları Gizliyor!"

NASA'nın canlı yayınladığı görüntülerdeki garipliği YouTube'da paylaştı, büyük tartışma başladı.

YouTube'a yüklenen bir video ve sonrasında yaşananlar, "NASA uzaylılar olduğu gerçeğini gizliyor" tartışması başlatı.
NASA'nın Güneş Gözlemevi tarafından çekilen ve internet üzerinden canlı olarak tüm dünyaya sunulan görüntüleri izleyen bir kişi, görüntülerde UFO olduğunu iddia etti.
Bu kullanıcının, UFO olduğunu iddia ettiği görüntüleri YouTube'da paylaşmasının ardından NASA, kameralarını kapattı.
Bu durum, NASA'nın uzaylılara dair kanıtları gizlemeye çalıştığı olarak yorumlandı ve internette büyük tartışma başlattı.
Geçtiğimiz Aralık ayında bir kişi yine NASA'nın görüntülerini kullanarak, Merkür'de ilginç bir cisim bulmuş, Mart ayında da gene Güneş'in etrafında "Ölüm Yıldızı"na benzer bir cisim görüntülenip, paylaşılmıştı.
Konuyla ilgili NASA'dan henüz bir açıklama gelmedi. (Milliyet) 11 Mayıs 2012

 

NOT: Yukarıdaki resimde Mecüc ile görülen Amerikan eski Başkanı Deccal değildir. Bu Başkan kendi Başkanlık döneminde Fransa Cumhurbaşkanına; "Gog ve Mog yani Yecüc ve Mecüc çıktı bize yardım edin" demişti. Basında da bu haber olarak yer aldı.

 

Cafer İskenderoğlu